درباره اینفواستودیو

داده‌نگاری چیست؟


پژوهش‌ها نشان می‌دهد اطلاعات از طریق دیدن، چندهزار برابر سریع‌تر از خواندن به ذهن منتقل می‌شود. داده نگاری شیوه‌ای برای تبدیل اطلاعات و داده‌های خام به عناصر بصری است. بوسیله داده نگاری می‌توان اطلاعات پیچیده را ساده و قابل فهم کرد تا مخاطب به راحتی آن را درک کند.

بیشتر بدانید

چند نوع داده‌نگاری وجود دارد؟


داده‌نگاری باتوجه به موضوعی که ارائه می‌دهد به چند دسته تقسیم می‌شود؛ بطور مثال اطلاعات بر مبنای زمان، داده‌های نموداری، قیاس دو موضوع، تحلیل روابط چند موضوع و ...
هر نوع داده‌نگاری با توجه به رسانه‌ای که در آن استفاده می‌شود (نمایشگرهای شهری، پوستر یا بنر، موبایل و...) می‌تواند بصورت ایستا یا پویا و با تراکم اطلاعات بالا یا پایین ارائه شود. تیم اینفواستودیو بهترین شیوه را برای طراحی و ارائه داده‌نگاری‌تان به شما پیشنهاد می‌دهد.

بیشتر بدانید

درباره تیم ما


تیم ما در طی دوسال بر روی اینفوگرافیک و روش‌های داده‌نگاری به صورت تخصصی کار کرده و با همکاری ده‌ها ارگان خصوصی و دولتی توانسته توانایی خود را در این حوزه گسترش دهد.
تیم اینفواستودیو که همواره به دنبال جذب نیروهای توانمند و متخصص در زمینه‌های مرتبط بوده است، با تمرکز بر روش‌های علمی بصری سازی داده‌ها سعی بر ارائه خدمات بدیع و موثر به مخاطبان خود دارد.


تیم اینفواستودیو


سیدحمیدرضا عسگری‌فر

مدیر هنری | طراح سناریو


حسن قمیان

مدیر هنری | طراح گرافیک


مهدی ارژمند

مدیر هنری | طراح گرافیک


مصطفی حقیقی

تولید محتوا | طراح گرافیک


مهدیه بقولی‌زاده

طراح گرافیک


سحر فرهنگی

طراح گرافیک